AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu, Eskişehir’de muhtarlarla buluşup, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Hatipoğlu, muhtarlarla gerçekleştirdiği organizasyonda şehirde görevli muhtarların büyük bir çoğunluğunun katılmasının önemli bir rekor olduğunu belirtti. Ayrıca, hizmet alamayan mahallelerin sorunlarına da değinen Hatipoğlu, belediyenin sorumluluğundaki yolların durumunu eleştirdi ve projelerini açıklayacağını duyurdu. Esnaf ziyaretinde ise altyapı sorunlarına dikkat çeken Hatipoğlu, esnafların taleplerini dinleyerek, çözüm odaklı çalışacaklarını ifade etti. Erenköy Mahallesi sakinleriyle de buluşan Hatipoğlu, imar sorunlarına değinerek, vatandaşların isteklerini yerine getireceklerini söyledi.