Odatv açıklıyor… Akpınar’dan kızına müjde

Nalan Güler

Usta sanatçı Metin Akpınar’ın yaşadığı evlilik dışı ilişkiden Duygu Nebioğlu isimli bir kızı olduğu ortaya çıktı. Nebioğlu’nun Akpınar’ın kızı olduğunu mahkeme tarafından da karara bağlandı. Davanın ortaya çıkmasından sonra olayla ilgili her gün yen bir gelişme yaşandı.

Babalık davası açan Duygu Nebioğlu’nun bir ikizi olduğu ortaya çıkmış ikizi Sevgi Nebioğlu olduğu öğrenilmişti. Hatta magazin basının öğrenilen ikiz kardeş Sevgi Nebioğlu’nun 2 çocuğunun olduğunu, bu sayede Göksel Akpınar ile evliliğinden çocuğu olmayan usta sanatçının dede olduğu ortaya çıkarılmıştı.

ODATV YENİ BİLGİLERE ERİŞTİ

Duygu Nebioğlu’nun açtığı davanın sonucunu sosyal medya hesabından duyurmasıyla Türkiye’nin gündemine oturan süreçle ilgili yeni bilgileri Odatv duyuruyor.

Metin Akpınar, kendisine babalık davası açmayan kızı Sevgi Nebioğlu’nu nüfusuna aldı. Akpınar torunlarının annesi olan Sevgi Nebioğlu’na miras hakkı vermiş oldu.

OĞLU İDDİALARINA YANIT

Sabah’ta yer alan habere göre Metin Akpınar’ın Almanya’da evlilik dışı bir de oğlu olduğu iddiasına usta sanatçıdan yanıt gecikmedi. Akpınar’ın yakın çevresine, oğul iddialarından son derece rahatsız olduğunu böyle bir şeyin mümkün olmadığını ifade ettiği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir