İbrahim Öktem Bulvarı Işıl Işıl oldu

Karaman Belediyesi’nce İbrahim Öktem Bulvarı’nın yaklaşık 2 kilometrelik kısmı dekoratif aydınlatma direkleriyle donatılarak, bölgede görsel bir zenginlik oluşturuldu.

Karaman Belediyesi, şehre prestij yollar kazandırmaya devam ediyor. Kent içi ulaşımın önemli noktalarını oluşturan birçok güzergâhta düzenlemeler başlatan belediye ekipleri, yaptıkları altyapı ve üstyapı çalışmalarıyla cadde ve bulvarları çok daha modern bir görünüme kavuşturdu. Şehit Muhammed Yalçın Bulvarı, Şehit Fethi Sekin Bulvarı, Şehit Hamza Çetin Bulvarı, Prof. Dr. Ahmet Zeki Velidi Togan Bulvarı, Alparslan Türkeş Bulvarı, Zeytin Dalı Bulvarı, Atatürk Bulvarı, Yavuz Sultan Selim Bulvarı, Ertuğrul Gazi Bulvarı, Abdulhamidhan Bulvarı, Kızılay Caddesi, İsmetpaşa Caddesi, Kemal Kaynaş Caddesi, Fevzi Paşa Caddesi, Recep Tayyip Erdoğan Caddesi, Molla Fenari Caddesi, Şehit Ömer Halis Demir Caddesi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Özcan Genç Caddesi, Alsancak Caddesi, Namık Kemal Caddesi, Sanayi Caddesi, Prof. Dr. Halil Cin Caddesi, Kanuni Sultan Süleyman Caddesi, Şehit Durmuş Ali Uzun Caddesi ve Ahmet Öktem Caddesi’nde bir yandan asfalt ve kaldırım çalışmaları yapılırken diğer taraftan da aydınlatma, kavşak ve peyzaj düzenlemeleri ile bu yollar yenilenerek daha güvenli ve estetik bir hale getirildi. 

Özellikle Zeytin Dalı Bulvarı, Yavuz Sultan Selim Bulvarı ve son olarak da İbrahim Öktem Bulvarı’na kazandırılan dekoratif aydınlatma direkleri, ışıl ışıl görüntüsüyle şehre ayrı bir renk kattı. Küçük dokunuşlarla güzel ve etkileyici izler bırakan bu çalışmaların, İbrahim Öktem Bulvarı’nın Urgan Mahallesi’ne uzanan ikinci etabında ve Prof. Dr. Halil Cin Caddesi’nde de devam edeceği belirtildi.  

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x